Vlastnosti láskavých vzťahov

milovať

Pro klid duše jejich přátel by si, pokud už potřebují všechno, co je hřeje na duši někomu vyklopit, měli najít někoho, kdo je stejně nepřítomen jako oni a vykládat ty věci jemu. Chápu to nutkání se podělit o to krásné, ale není přeci jenom trochu hezčí si ty vzpomínky omílat potají?

Na druhou stranu nic nevyvolá hromadné nadšení v okruhu kamarádek, jako oznámení, že se dlouholetý přítel jedné z nich, která už nedočkavě čekala a všechny ostatní to věděli, konečně vyslovil. Nicméně si můžete v mnoha romantických filmech nastudovat jejich reakci – dosud se mi nepodařilo zjistit, je-li tomu skutečně tak.

Protože člověk je tvor, který se často rád baví o svých problémech, téma „trable s láskou“ zaujímá dost významné postavení zvláště v tlachání dívek. S beznadějně zakoukanou, které si její vyvolený dosud ani nevšiml, všechny soucítí a snaží se jí pomoci většinou tím, že se o tom stále dokolečka baví.

Problémy s láskou bývají většinou aktuálním tématem v mladém věku, ale i některé starší dámy rády, až vlezle, řeší partnerskou situaci svých dětí, jiné postrádají lásku ve svém soužití s partnerem.

O všem tomhle a o mnohém dalším se mluví. Co zůstane zatajeno, záleží na člověku, kterého se to týká či na všímavosti okolí.

Jak si holky povídají

Ať už žena prací povinná dělá cokoliv, měla by to být zábava, protože té není nikdy dost. Proto je i dámské tlachání zábava, především by totiž mělo pozvednout náladu.

Je pravda, že většina dámských rozhovorů muže nezaujme nebo by je zajímala, ale nejsou schopni je tak sledovat a absolutně se v jejím smyslu ztrácejí – proto není divu, že se muž v kruhu mnoha žen nemusí cítit dobře. Ne, že by se navzájem nemohli bavit vůbec, existuje však pár dívčích témat, které druhému pohlaví může připadat zbytečné je řešit nebo je řešit tak moc – pár takových témat mají v záloze i muži.

Z šeptání a chichotání ženy postupně vyrostou. To o čem si dříve šeptaly zůstává. Proč v okruhu kamarádek nepochválit něčí tělo – toho se samozřejmě šťastně zadané zúčastňují zřídka. Uznejte, že něco takového by muže, pokud by nesdílel stejný názor, nezaujalo.

Své problémy, které řeší s pomocí kamarádek, nejčastěji neprobírají v hospodě u piva, ale u jedné z nich či v restauraci v dobrém kolektivu a u dobrého vína. Jsou k tomu jako utvořeny některé okamžiky v životě žen, které prožívají společně. Takovou chvílí někam zajít může být večer po třídních schůzkách. Takový večer má hned několik kladů. Dámy se uklidní, navzájem si postěžují, že by musely své ratolesti zabít a to každé dodá uspokojení, že ten jejich na tom možná není nejhůře. Zadruhé, děti budou ušetřeny jistého trestu, až se mamka dostaví budou již spát a druhý den to nebývá tak hrozné.

Mezi další častá témata patří jejich manželé, stěžují si na ně nebo je chválí, podle toho, co mají doma. Nikdo není ušetřen. Naštěstí pro pány je to chvíle, kdy se mohli bez přičinění ukázat v lepším světle než manžel kamarádky a manželky těch největších povalečů se alespoň zasmějí a pobaví nad návrhy, jak jejich drahou polovičku napravit.

Mezilidské vztahy

Téma lidského soužití je nevyčerpatelné, protože každý, ať chce nebo nechce, je s ostatními v nějakém vztahu – tím spíše nikdy nevyschnou studnice strastí o kterých se dá mluvit ohledně lidského (ne)soužití. Takovéto okruhy témat se mohou často měnit, opakovat i zamotávat a jsou tedy vynikající na opakované probírání. Clomid je vynikajúci nástroj, ktorý môže pomôcť žene s hormonálnou nerovnováhou. Môže byť skvelým riešením ako doplnok pre kulturistov.

Svěřování problémů týkajících se vztahů nemusí připadat každému slušné vůči druhým osobám. (Proč přidělávat starosti.) Jsou však i tací, většinou ženy, kteří si rádi postěžují a velice se jim tím uleví. Občas odlehčit duši tím, že se někomu svěříte není na škodu, a však je důležité si uvědomit, že některé osoby o svěření vašich osobních problémů nestojí, a správně si vybrat osobu, kterou obtěžkáte svým trápením.

Ženy zvláště v pozdějším věku mají zvyk stěžovat si zvláště na svého dlouholetého partnera a narazí-li na posluchače, který je není schopen zadržet či je ochoten je skutečně poslouchat, mohou se v tom opravdu vyžívat. Na jejich obhajobu je nutno dodat, je mnohdy jsou jejich výtky na jeho osobu oprávněné, mnohdy si ale stěžují na titěrné maličkosti, které někdy nestojí za řeč.

Člověk už prostě musí jít na návštěvu za babičkou s tím, že uslyší: „Dyť dědek je blázen, představ si…“ Ženy sužuje mnohé a ony cítí potřebu se z toho jednoduše vykecat. S vědomím, že se její potíže s ním neustále opakují, bez nejmenšího studu pouštím tyto věty jedním uchem dovnitř a druhým ven a občas si tiše smutně povzdechnu, dopadnu-li také tak.

Je to šťastný věk, kdy vám nikdo, s kým trávíte větší část času neleze na nervy. V mladém věku žen, kdy si nemusí stěžovat na své dlouholeté protějšky, se hovory ohledně témat točí hlavně kolem lásky a událostí s ní spojené. Stěžují si na své neštěstí ohledně partnerů, dávají na odiv svou radost a chlubí se prstýnky.

Nevěra

Pokud nějaká žena zjistí, že jí její dlouholetý milovaný partner podvádí, má hned několik možností jak se vyrovnat se svým žalem. Kromě pití, brečení, různých demoličních aktivit (pálení fotek, upalování medvídků a kdoví čeho ještě), se může jít svěřit své nejlepší kamarádce. Ta ji vyslechne. Každá ví, že jí vyslechne. Proto tu přeci kamarádky jsou, příště to může být obráceně. Kúpte si Viagra svojho manžela a uvidíte všetky schopnosti.

Takovéto debaty se odehrávají většinou v kruhu velice úzkém a intimním, sedí se, pije se víno. Kamarádka se pokusí pomoci. Ne, že by už nepomohla tím, že druhou vyslechla, ale vezme jí k tomu všemu někam na odreagování, zkrátka aby se zapomnělo, a vznese návrhy, co dělat dál, které podvedené už tak jako tak od začátku běhají hlavou.

Rozejít se? Přejít to? V případě manželského svazku rozvést se? A co děti? Odpustit? Zavrhnout? Zaškrtit? Utopit? Přijít domů s motorovou pilou na rameni a říct: „Tak jsem doma miláčku.“?

Vliv kamarádky může být velký a pokud je jen trochu pomstychtivější, nevěrníkovi by nemuselo být prospěšné ani, že se k nevěře přiznal sám. Stejně tak by mu nemuselo být vhod, jestli kamarádka poradí něco ve smyslu „Musíš ho držet zuby nehty, ty to vyhraješ!“, pokud už nemá v úmyslu žít se svou původní partnerkou.

Může se stát, že na nevěru některého přítele či manžela své kamarádky přijde žena sama. Hříšník si může být jist, že ji nebude tlačit svědomí, aby tento fakt zatajila v zájmu jejich domácnosti a dětí nebo z jiné podobně šlechetné pohnutky. Skryté nezůstane nic. Přes všechnu bolest, kterou tímto sdělením způsobí, si ji pravděpodobně nenechá pro sebe.

Pokud je žena ta co podvádí, může se to před svými přítelkyněmi usilovně tajit, zvlášť v případě, pokud lépe znají i jejího „oficiálního“ přítele a mají ho rády. Jsou však i takové, které se chlubí svým novým románkem, kyticí růží a podobně.