O Lekaren Online

Vlastnosti Online Lekáreň na Slovensku:

  • Vynikajúce služby objednávky lieku online;
  • ýchlosť dodávky a služby;
  • Jednoduché objednanie;
  • Zákaznícka podpora;
  • kvalitné výrobky.

Vážime si našich zákazníkov a snažíme sa im poskytnúť tie najlepšie služby a robiť všetko pre to, aby každý zákazník bol spokojný s našou internetovou lekárňou. Zasielame svoje objednávky vo vysoko kvalitnom obale. Každému klientovi poskytujeme výhody on-line objednávky na Online Lekáreň na Slovensku

Naše call centrum je otevřen 5 dní v týdnu proto, abyste mohli kdykoliv snadno objednat nezbytný pro vás produkt. Stránka také poskytuje podporu pro naše klienty ve dne i v noci, proto nechte svůj požadavek v, a naši manažeři jakmile ho uvidí, tak hned vám odpoví.

Tím profesionálov

V našom podniku pracujú výhradne profesionáli, ktorí v každom okamihu vám pomôžu, bez ohľadu na to o akú liečbu (e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom formulára cestovných lístkov na mieste) sa jedná a bez ohľadu na zložitosť problému.

Zákaznícka podpora - vo dne aj v noci

Rýchle a bezplatné doručenie

Máme voľné dodanie Vašej objednávky. Ak vaša objednávka zodpovedá cene za dopravu zadarmo, tak my vám ju poskytneme. Ak chcete rýchlo získať svoju objednávku, tak naša stránka poskytne vám Expresné dodávku (za poplatok).

Vysoko kvalitné generík

V naše on-line lekárni nájdete ako pôvodné lieky a tiež ich generikami. Čo sú generické lieky? Farmaceutické preparáty - generikami, ktoré sú úplne rovnocenné značkových liekov z hľadiska kvality, dávkovanie, bezpečnosti, sily a fungovanie. Generík poskytuje rovnaké terapeutické výhody ako značkové lieky, ale sú lacnejšie.

Zabezpečenie platby a vašich údajov

Ponúkame rôzne spôsoby platby. Bankový prevod - pohodlný a bezpečný spôsob. Platba kreditnou kartou> (Visa, Master Card, Amex).

Buďte zdraví a istí s Online Lekáreň na Slovensku